středa 29. listopadu 2017

Jak si správně přát

Všichni si něco přejeme. I já. A sny se plní. Věřím tomu každý den víc a víc. A dávám si velký pozor, co si přeji. Proč? Protože se mi všechno plní. Všechno.Místo rozčilování pečlivě zvažuji každou myšlenku. Už se tak často nezlobím. Pokud nepřijdu včas, vím, že to tak Karel chce. Kdo je Karel? No přece božský Kája, pro mě je pan Karel pánem Bohem. Dává na mě pozor a dává mi příležitosti. Příležitosti jít správnou cestou. Když zrovna nedostávám, co chci, už vím, že za tím něco je. Něco, co rychle pochopím, uchopím a proměním to ve zlato. Všechny chyby brzdy, nemilá překvapení, ztráty a dlouhodobá očekávání mají svůj hluboký smysl.A co vlastně Karel? Karel si pohodlně přitakává. Šikovná holka, ta Romana. Zvládne zase v pondělí novou překážku, změnu, zpoždění.

Rekapituluji si svá přání:

1. Být úspěšná

2. Být šťastná

3. Být úspěšná a šťastná

4. Vědět, že nejsem úspěšná, pokud nejsem šťastná

5. Jsem šťastná, pokud mí blízcí jsou šťastní

Tedy všechno to dohromady je můj splněný sen. Já totiž jsem úspěšná, protože jsem šťastná. Například: přeji si babí léto. A hle, je tady. Přeji si nové klienty – šup, nabídka je v e-mailu. Přeji si milou návštěvu. A hele, je tu Alice z Dánska. Přeji si klidný veletrh – jupí, děti mají dvacátého volno. Přeji si mít skvělý tým – i to, že někdo odešel, může být krok vpřed. Přeji si dobře zaparkovat – vždycky rychle najdu místo. I na Praze 1. Přeji si větší byt v Praze. I vyhazov z maličkého 20metrového bytečku je cesta. V našem případě k 36metrovému s už dvěma okny a parkováním bez modré zóny v tom nejcentrovatějším centru Prahy.Takže pravidlo! Nemůžu se zhrozit a rozzlobit hned v 8 ráno. Protože v 9 mě čeká další zkouška, rozhodnutí, změna a večer už bývá jasné, že co v 8 ráno byla katastrofa, to se odpoledne stalo další příležitostí posunout se správným směrem.Přeji si i světový mír. Vím, že nejsem sama. A tak tu energii vidím jako puzzle. Jako kousek mozaiky světa a tvořím dobro v souladu s Karlem a vesmírem.

Přejte si cokoliv, co je čisté a umíte bez toho žít. Pokud si to upřímně přejete, nelpěte ale na tom. Rychle se zhmotní cesta, prostředky, lidé a tím i přání. Jednoduché = jeden duch. Abraka dabra. Všechno je možné.


P.S.: Kočka právě spadla ze židle, hihi. A vzbudila Martina, takže končím dnešní tok myšlenek, který jsem pro vás sepsala.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu moc ráda, pokud se se mnou podělíte o váš názor, přispějete svou zkušeností, nebo mi jen zanecháte pár slov.