Inca Collagen

První krabička Inca Collagenu spatřila světlo světa na jaře 2015. To, co tomu předcházelo, je nerozlučně spjaté s mou životní a profesní cestou.

Když jsem uváděla Inca Collagen na trh, bylo mi 36. Dopředu mě hnala touha pomáhat lidem.

Když jsem se před několika lety ocitla v situaci, kdy má tehdejší firma bezchybně fungovala a nepředstavovala pro mě nové výzvy, začala jsem být vyhořelá. Bohužel se mi také rozpadlo manželství a osobní krize na sebe nenechala čekat. A tak jsem si prostě ze dne na den sbalila kufr a odletěla do Thajska.Rozhodnutí odletět na druhou stranu zeměkoule teď hodnotím jako jedno z nejlepších v životě. Nevěřím na náhody. A proto když jsem si v thajské lékárně koupila kolagen pro regeneraci pokožky po opalování a zjistila, jak skvěle na mě působí, začala jsem kolagen s nadšením a do detailů studovat. 

Jak se zrodila značka Inca Collagen


Brzy jsem věděla, že to je ono. To, s čím chci dál pracovat. Kvůli spoustě předpisů a byrokratických peripetií se ale ukázalo jako nemožné kolagen z Thajska do České republiky dovážet. A jinde se nevyráběl v tak vysoké kvalitě.

Než abych slevila z nároků na kvalitu, rozjela jsem vlastní výrobu. Pak stačilo dořešit logistiku a další potřebné věci a první krabička Inca Collagenu – české značky kolagenu – byla na světě.Inca Collagen dnes


Dnes má Inca Collagen tisíce nadšených uživatelů z celého světa. Je k dostání ve všech českých lékárnách, běžně se distribuuje všude po Evropě a pomalu proniká na arabský a americký trh. Sbírá jednu pozitivní recenzi za druhou. Nemůžou si ho vynachválit především ženy, které oceňují, že po něm mizí celulitida a strie a zlepšuje stav pleti, vlasů a nehtů. Skvělé účinky hlásí také sportovci – říkají, že urychluje regeneraci svalů po tréninku, lépe se po něm hojí úrazy a méně bolí klouby. Kvůli tomu, že pomáhá obnovovat kloubní chrupavky, je také oblíbený u seniorů a lidí po úrazech – zmirňuje bolesti, zlepšuje pohyblivost a léčí různá kožní onemocnění jako plísně, záněty a proleženiny.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu moc ráda, pokud se se mnou podělíte o váš názor, přispějete svou zkušeností, nebo mi jen zanecháte pár slov.